58 Aukcja Młodej Sztuki / 31 marca 2016

57. Mirosław Nowiński | Jazz, 2016

Aukcja dziAukcje archiwalne58 Aukcja Młodej SztukiJazz, 2016
57
Jazz, 2016

Mirosław Nowiński

Jazz, 2016

akryl, płótno, 100 x 160 cm
sygn. p.d.