60 Aukcja Młodej Sztuki / 23 czerwca 2016

32. Mirosław Nowiński | Instrumental street, 2016

aAukcje archiwalne60 Aukcja Młodej SztukiInstrumental street, 2016
Instrumental street, 2016

Mirosław Nowiński

Instrumental street, 2016

olej, płyta, 103 x 61 cm, sygn. na odwrocie

Cena wylicytowana
1 800 zł