41 Aukcja Młodej Sztuki / 18 października 2014

23. Mirella Stern | Pozytywka, 2014

HomeAukcje archiwalne41 Aukcja Młodej SztukiPozytywka, 2014
Pozytywka, 2014

Mirella Stern

Pozytywka, 2014

akryl, technika własna, płótno, 120 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Mirella Stern Ukończyła Wydział Sztuki Krakowskiej Akademii Pedagogicznej (dyplom z malarstwa - w pracownii dr. Aleksandra Pieńka). W latach 2000-2010 brała udział w wielu wystawach zbiorowych w kraju. Obecnie kontynuuje indywidualna pracę twórczą oddając się głównie malarstwu oraz okazjonalnie, projektowaniu scenografii do przedstawień teatralnych.
Cena wylicytowana
2 200 zł