48 Aukcja Młodej Sztuki / 9 kwietnia 2015

71. Mirella Stern | Ostrożnie z życzeniami, 2015

aAukcje archiwalne48 Aukcja Młodej SztukiOstrożnie z życzeniami, 2015
71
Ostrożnie z życzeniami, 2015

Mirella Stern

Ostrożnie z życzeniami, 2015

akryl, płótno, technika własna, 120 x 80 cm
sygn. l.d.: M.Stern;
Mirella Stern Ukończyła Wydział Sztuki Krakowskiej Akademii Pedagogicznej (dyplom z malarstwa - w pracownii dr. Aleksandra Pieńka). W latach 2000-2010 brała udział w wielu wystawach zbiorowych w kraju. Obecnie kontynuuje indywidualna pracę twórczą oddając się głównie malarstwu oraz okazjonalnie, projektowaniu scenografii do przedstawień teatralnych.