Aukcja Militariów / 2 kwietnia 2016

1. Mina Loebell | Cesarz Franciszek Józef, 1908 r.

Aukcja dziAukcje archiwalneAukcja MilitariówCesarz Franciszek Józef, 1908 r.
Cesarz Franciszek Józef, 1908 r.

Mina Loebell (1877-1956)

olej, płótno, 125 x 71,5 cm; sygn. i dat. p. d.: M. Loebell 08