52 Aukcja Młodej Sztuki / 24 lipca 2015

73. Milionerboy | Dziura artystyczna, 2015

Strona głównaAukcje archiwalne52 Aukcja Młodej SztukiDziura artystyczna, 2015
73
Dziura artystyczna, 2015

Milionerboy

Dziura artystyczna, 2015

technika mieszana, płótno, 80 x 80 cm
sygn. na odwrocie
Milionerboy Samouk artystyczny. Absolwent Kulturoznawstwa na Warszawskim SWPS. Instruktor kulturystyki. Brał udział w wernisażu "Hochsztaplerzy" w Pracowni Wschodniej razem z Martyna Bałką, Karoliną Pietrzyk i Beatą Pofelską. Aktywny artystycznie na ulicy.