80 Aukcja Młodej Sztuki / 18 marca 2020

45. Milena Brudkowska | Z cyklu - Kobieta w szarościach| odsłona1, 2019

Strona głównaAukcje archiwalne80 Aukcja Młodej SztukiZ cyklu - Kobieta w szarościach| odsłona1, 2019
45
Z cyklu - Kobieta w szarościach| odsłona1, 2019

Milena Brudkowska

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: MB'2019, oraz opisany na odwrocie: Z cyklu - Kobieta w szarościach/ odsłona1, 70 x 50 cm, olej na płótnie, 2019

Cena wylicytowana
1 000 zł