60 Aukcja Młodej Sztuki / 23 czerwca 2016

28. Mikołaj Stompór | Codzienna mantra, 2013

aAukcje archiwalne60 Aukcja Młodej SztukiCodzienna mantra, 2013
28
Codzienna mantra, 2013

Mikołaj Stompór

Codzienna mantra, 2013

olej, płótno, 115 x 150 cm, sygn. na odwrocie