Aukcja Sztuki Fantastycznej / 28 listopada 2020

44. Mikołaj Sętowski | Qonqueror, 2020

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Sztuki FantastycznejQonqueror, 2020
44
qonqueror-2020-mikolaj-setowski-997564qonqueror-2020-mikolaj-setowski-991366

Mikołaj Sętowski

Qonqueror, 2020

olej, płótno, 140 x 100 cm, sygnowany l.d.: 'M.SĘTOWSKI' oraz opisany na odwrocie: ' "CONQUEROR | Olej, płótno 140 x 100 cm'

Mikołaj Sętowski
Absolwent Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie - katedra malarstwo sztalugowe. Członek czteroosobowej grupy „DREAMERS”, która realizuje monumentalne murale na terenie całej Polski (m.in. „Wieża Babel” Częstochowa; „Strażnik Miasta” w Szczecinku; „Granice Światów” w Częstochowie).
Cena wylicytowana
17 000 zł