Aukcja ze zbiorów kolekcjonera / 14 kwietnia 2021

12. Mikołaj Sętowski | Ordo, 2020

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja ze zbiorów kolekcjoneraOrdo, 2020
ordo-2020-mikolaj-setowski

Mikołaj Sętowski

Ordo, 2020

olej, płótno, 90 x 116 cm, sygn. l.d.: M. Sętowski opisany na odwrocie: Mikołaj Sętowski | 2020 | "ORDO"

Mikołaj Sętowski
Absolwent Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie - katedra malarstwo sztalugowe. Członek czteroosobowej grupy „DREAMERS”, która realizuje monumentalne murale na terenie całej Polski (m.in. „Wieża Babel” Częstochowa; „Strażnik Miasta” w Szczecinku; „Granice Światów” w Częstochowie).
Cena wylicytowana
19 000 zł