63 Aukcja Młodej Sztuki / 12 listopada 2016

30. Mikołaj Czechowski | Wiosna, 2015

Strona głównaAukcje archiwalne63 Aukcja Młodej SztukiWiosna, 2015
30
Wiosna, 2015

Mikołaj Czechowski

Wiosna, 2015

akryl, płótno, 92 x 73 cm, sygn. l. g.: CZECHOWSKI 2015

Cena wylicytowana
700 zł