60 Aukcja Młodej Sztuki / 23 czerwca 2016

31. Mikołaj Czechowski | Sok, 2016

aAukcje archiwalne60 Aukcja Młodej SztukiSok, 2016
31
Sok, 2016

Mikołaj Czechowski

Sok, 2016

olej, płótno, 100 x 150 cm, sygn. p. ś.: Czechowski 2016

Cena wylicytowana
2 200 zł