61 Aukcja Młodej Sztuki / 17 września 2016

82. Mikołaj Czechowski | Przerwa, 2016

HomeAukcje archiwalne61 Aukcja Młodej SztukiPrzerwa, 2016
82
Przerwa, 2016

Mikołaj Czechowski

Przerwa, 2016

olej, płótno, 100 x 150 cm, sygn. na odwrocie: Czechowski 2016

Cena wylicytowana
700 zł