57 Aukcja Młodej Sztuki / 12 lutego 2016

12. Mikołaj Czechowski | Muszle, 2015

Strona głównaAukcje archiwalne57 Aukcja Młodej SztukiMuszle, 2015
Muszle, 2015

Mikołaj Czechowski

Muszle, 2015

olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: Czechowski 2015

Cena wylicytowana
700 zł