69 Aukcja Młodej Sztuki / 12 października 2017

59. Mikołaj Czechowski | Martwa, 2017

Aukcja dziAukcje archiwalne69 Aukcja Młodej SztukiMartwa, 2017
59
Martwa, 2017

Mikołaj Czechowski

Martwa, 2017

olej, płótno, 100 x 150 cm, sygn. na odwrocie

Cena wylicytowana
500 zł