31 Aukcja Młodej Sztuki / 7 grudnia 2013

65. | Miejsca znajome

Strona głównaAukcje archiwalne31 Aukcja Młodej SztukiMiejsca znajome
65

Miejsca znajome

akryl, płótno, 25 x 27 cm, sygn. p.d.: B. Stępniewska-Patzer
Cena wylicytowana
0 zł