Aukcja Prac na Papierze: Sztuka współczesna / 13 listopada 2019

49. Mieczysław Wejman | Rowerzysta VII, 1964 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Prac na Papierze: Sztuka współczesnaRowerzysta VII, 1964 r.
49
Rowerzysta VII, 1964 r.

Mieczysław Wejman (1912-1997)

Rowerzysta VII, 1964 r.

akwaforta, papier, 31 x 30 cm, sygn. i dat. ołówkiem pod płytą p.d.: Mieczysław Wejman 1964, opisany l.d. Rowerzysta VII, śr.d.: epr. d'art

Cena wylicytowana
2 200 zł