63 Aukcja Młodej Sztuki / 12 listopada 2016

68. Mieczysław Robert Sitarczyk | 069, 2015

Strona głównaAukcje archiwalne63 Aukcja Młodej Sztuki069, 2015
68
069, 2015

Mieczysław Robert Sitarczyk

069, 2015

technika własna, akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wylicytowana
800 zł