Aukcja Malarstwa Polskiego / 6 lipca 2022

12. Mieczysław Reyzner | Zmierzch nad Roscoff, 1892 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Malarstwa PolskiegoZmierzch nad Roscoff, 1892 r.
zmierzch-nad-roscoff-1892-r-mieczyslaw-reyzner

Mieczysław Reyzner (1861 Lwów - 1941 tamże)

Zmierzch nad Roscoff, 1892 r.

olej, płótno, 46 x 27 cm, sygn. i dat. l.d.: Reyzner / Roscoff 1892