Varia 38 / 21 października 2020

73. Mieczysław Reyzner | Kwiaty w zielonym dzbanie, 1931 r.

HomeAukcje archiwalneVaria 38Kwiaty w zielonym dzbanie, 1931 r.
73
kwiaty-w-zielonym-dzbanie-1931-r-mieczyslaw-reyzner

Mieczysław Reyzner (1861 Lwów - 1941 tamże)

Kwiaty w zielonym dzbanie, 1931 r.

olej, tektura, 25,5 x 21 cm, sygn. i dat. p.d.: Mieczysław Reyzner / 1931

Cena wylicytowana
3 600 zł