Varia 17 / 11 maja 2017

67. Mieczysław Oracki-Serwin | Pejzaż

aAukcje archiwalneVaria 17Pejzaż
67
Pejzaż

Mieczysław Oracki-Serwin (1912-1977)

Pejzaż

olej, sklejka, 20 x 25 cm, sygn. l.d.: m.oracki-serwin