Varia 29 / 15 maja 2019

20. Mieczysław Oracki-Serwin | Akt leżący

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 29Akt leżący
Akt leżący - 1Akt leżący - 2

Mieczysław Oracki-Serwin (1912-1977)

Akt leżący

olej, płótno, 55 x 73 cm, sygn. p.d.: m. Oracki-Serwin

Cena wylicytowana
9 000 zł