Aukcja Malarstwa Polskiego (4) / 12 lutego 2020

82. Mieczysław Olszewski | Akt I, 1988 r.

Aukcja dziAukcje archiwalneAukcja Malarstwa Polskiego (4)Akt I, 1988 r.
82
Akt I, 1988 r.

Mieczysław Olszewski (ur. 1945 r. Ostrołęka)

Akt I, 1988 r.

olej, płótno, 110 x 90 cm, sygn. p.d.: MIET., na odwrocie opisany na krośnie: MIECZYSŁAW OLSZEWSKI 1988 / AKT I / 19

Cena wylicytowana
2 800 zł