Aukcja Dzieł Sztuki / 28 listopada 2020

54. Mieczysław Lurczyński | Notre Dame w Paryżu

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiNotre Dame w Paryżu
54
notre-dame-w-paryzu-mieczyslaw-lurczynski

Mieczysław Lurczyński (1907 Petersburg – 1992 Paryż)

Notre Dame w Paryżu

olej, płótno, 65 x 50 cm
sygn. p. d.: LURCZYŃSKI