Aukcja Malarstwa Polskiego (4) / 12 lutego 2020

70. Mieczysław Lurczyński | Houses

Aukcja dziAukcje archiwalneAukcja Malarstwa Polskiego (4)Houses
70
Houses

Mieczysław Lurczyński (1907 Petersburg – 1992 Paryż)

Houses

olej, płótno, 54 x 65 cm, sygn. p.d. LURCZYŃSKI,
na odwrocie pieczątki POSKu oraz nr inwentarzowy w kolekcji 387-2017
Pochodzenie: kolekcja POSK w Londynie.