92. Mieczysław Lurczyński | Don Kichot

Aukcja dziAukcje archiwalneVaria 33Don Kichot
92
Don Kichot

Mieczysław Lurczyński (1907 Petersburg – 1992 Paryż)

Don Kichot

olej, płótno naklejone na tekturę, 61 x 50 cm
na odwrocie pieczątki POSKu oraz nr inwentarzowy w kolekcji 285-2017
Pochodzenie: kolekcja POSK w Londynie.