Varia 27 / 19 grudnia 2018

134. Mieczysław Kościelniak | Dwie dziewczyny na łące z motylami, 1985 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 27Dwie dziewczyny na łące z motylami, 1985 r.
134
Dwie dziewczyny na łące z motylami, 1985 r.

Mieczysław Kościelniak (1912-1993)

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. i dat. śr.d.: MKoscielniak / 1985

Cena wylicytowana
3 800 zł