Świąteczna Aukcja Sztuki Najnowszej / 9 grudnia 2020

40. Michalina Czurakowska | Cirque of life, 2020

Strona głównaAukcje archiwalneŚwiąteczna Aukcja Sztuki NajnowszejCirque of life, 2020
40
Michalina Czurakowska | Cirque of life, 2020

Michalina Czurakowska (ur. 1986)

Cirque of life, 2020

akryl, płótno, 100 x 120 cm, sygn. p.d.: Michalina Czurakowska

Michalina Czurakowska Absolwentka krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki oraz Wydziału Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, gdzie w 2014 roku jej dyplom otrzymał ocenę celującą z wyróżnieniem. Prace dyplomowe inspirowane trzymiesięczną podróżą do Australii zostały zakwalifikowane do Ogólnopolskiego Konkursu "Najlepsze Dyplomy 2014" w Gdańsku. Tworzy obrazy, tkaniny, ilustracje oraz projekty graficzne i scenograficzne. Pasjonuje się jogą i sztuką surrealistyczną. Od 2009  bierze udział w działaniach charytatywnych Biura Młodych - Fundacji Anny Dymnej ?Mimo Wszystko? i wolontariatów w Krakowie i Warszawie. Jest autorką kilku wystaw indywidualnych oraz uczestniczką kilkunastu wystaw zbiorowych w Polsce i zagranicą.
Cena wylicytowana
2 600 zł