36. Michał Stańko | Pejzaż, 1933 r.

HomeAukcje archiwalneVaria 33Pejzaż, 1933 r.
36
Pejzaż, 1933 r. - 1Pejzaż, 1933 r. - 2

Michał Stańko (1901 Sosnowiec - 1969 Zakopane)

Pejzaż, 1933 r.

olej, tektura, 10 x 14,5 cm w świetle passe-partout, sygn. i dat. l.d.: m stańko 1933