Aukcja Malarstwa Polskiego (4) / 12 lutego 2020

46. Michał Stańko | Chata w górach

Aukcja dziAukcje archiwalneAukcja Malarstwa Polskiego (4)Chata w górach
46
Chata w górach

Michał Stańko (1901 Sosnowiec - 1969 Zakopane)

Chata w górach

olej, płyta, 19 x 24,5 cm, sygn. p.d. M. Stańko

Cena wylicytowana
2 200 zł