9 Aukcja Sztuki XXI wieku / 25 listopada 2017

14. Michał Saturnin Kamiński | Bez tytułu z cyklu "Konstrukcje", 2010

Aukcja dziAukcje archiwalne9 Aukcja Sztuki XXI wiekuBez tytułu z cyklu "Konstrukcje", 2010
Bez tytułu z cyklu Bez tytułu z cyklu

Michał Saturnin Kamiński (ur. 1979)

Bez tytułu z cyklu "Konstrukcje", 2010

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Michał Saturnin Kamiński Absolwent Wydziału Wychowania Artystycznego Akademii im. J. Długosza w Częstochowie - specjalność malarstwo sztalugowe. Autor wystaw indywidualnych, uczestnik szeregu wystaw zbiorowych i konkursów artystycznych, m.in.: 2016 – wystawa indywidualna „Miejsca”, Miejska Galeria Sztuki, Częstochowa; 2015 - 42. Biennale Malarstwa "Bielska Jesień 2015"; 2013/14 – 5. Ogólnopolski Konkurs na Obraz dla Młodych Malarzy im. Mariana Michalika (wyróżnienie honorowe); 2014 – II Międzynarodowy Konkurs Artystyczny – PEJZAŻ WSPÓŁCZESNY, Miejska Galeria Sztuki, Częstochowa; 2010 - 4. Ogólnopolski Konkurs na Obraz dla Młodych Malarzy im. Mariana Michalika; 2010 – Indywidualna wystawa malarstwa, Galeria Mithos, Częstochowa; 2009/10 - VII Triennale Sztuki Sacrum Dom –  droga istnienia, Miejska Galeria Sztuki, Częstochowa.
Cena wylicytowana
1 500 zł