60 Aukcja Młodej Sztuki / 23 czerwca 2016

77. Michał Mieszkowicz | Bez tytułu, 2016

aAukcje archiwalne60 Aukcja Młodej SztukiBez tytułu, 2016
77
Bez tytułu, 2016

Michał Mieszkowicz

Bez tytułu, 2016

olej, płótno, 50 x 40 cm, sygn. na odwrocie: M. Mieszkowicz | 2016

Cena wylicytowana
500 zł