69 Aukcja Młodej Sztuki / 12 października 2017

65. Michał Janicki | Port przy rzece Orwell, 2017

aAukcje archiwalne69 Aukcja Młodej SztukiPort przy rzece Orwell, 2017
65
Port przy rzece Orwell, 2017

Michał Janicki

Port przy rzece Orwell, 2017

olej, deska, 43 x 55 cm, sygn. l.d. oraz na odwrocie

Michał Janicki W latach 2002-2006 ukończył Liceum Plastyczne im Marceliny Rościszewskiej w Płocku pod okiem prof. J. Mazusia i prof. A. Lewandowskiej. w latach 2009-2012 pracował nad serią obrazów ?Havana?. Główne inspiracje to architektura kolonialna, renesansowa, klimat starych historycznych miast, małych miasteczek. Tematami prac są głównie obrazy, przedstawiające zabudowę oraz sceny rodzajowe z różnych stron świata.
Cena wylicytowana
2 200 zł