68 Aukcja Młodej Sztuki / 22 czerwca 2017

22. Michał Janicki | Plaza del Potro, Córdoba, 2017

Strona głównaAukcje archiwalne68 Aukcja Młodej SztukiPlaza del Potro, Córdoba, 2017
Plaza del Potro, Córdoba, 2017

Michał Janicki (ur. 1985 Płock)

olej, deska, 50 x 70 cm, sygn. l.d.

Michał Janicki
W latach 2002-2006 ukończył Liceum Plastyczne im Marceliny Rościszewskiej w Płocku pod okiem prof. J. Mazusia i prof. A. Lewandowskiej. w latach 2009-2012 pracował nad serią obrazów „Havana”. Główne inspiracje to architektura kolonialna, renesansowa, klimat starych historycznych miast, małych miasteczek. Tematami prac są głównie obrazy, przedstawiające zabudowę oraz sceny rodzajowe z różnych stron świata.
Cena wylicytowana
1 000 zł