64 Aukcja Młodej Sztuki / 15 grudnia 2016

20. Michał Janicki | Elie, Fife Coast, 2016

HomeAukcje archiwalne64 Aukcja Młodej SztukiElie, Fife Coast, 2016
Elie, Fife Coast, 2016

Michał Janicki

Elie, Fife Coast, 2016

akryl, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d. oraz certyfikat na odwrocie

Michał Janicki W latach 2002-2006 ukończył Liceum Plastyczne im Marceliny Rościszewskiej w Płocku pod okiem prof. J. Mazusia i prof. A. Lewandowskiej. w latach 2009-2012 pracował nad serią obrazów ?Havana?. Główne inspiracje to architektura kolonialna, renesansowa, klimat starych historycznych miast, małych miasteczek. Tematami prac są głównie obrazy, przedstawiające zabudowę oraz sceny rodzajowe z różnych stron świata.
Cena wylicytowana
1 000 zł