Aukcja Dzieł Sztuki / 12 maja 2018

39. Michał Gorstkin Wywiórski | W parku

HomeAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiW parku
39
W parku

Michał Gorstkin Wywiórski (1861 Warszawa - 1926 Berlin)

W parku

olej, płótno naklejone na tekturę,
22 × 32 cm, sygn. l. d.: M G Wywiórski