Aukcja Dzieł Sztuki / 13 sierpnia 2016

8. Michał Gorstkin Wywiórski | Na wiejskiej drodze

HomeAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiNa wiejskiej drodze
Na wiejskiej drodze

Michał Gorstkin Wywiórski (1861 Warszawa - 1926 Berlin)

Na wiejskiej drodze

olej, płótno, 100 × 160 cm
sygn. p. d.: M. G. Wywiórski

Cena wylicytowana
55 000 zł