80 Aukcja Młodej Sztuki / 18 marca 2020

76. Michał Czuba | Portret mężczyzny XXVII, 2018

Strona głównaAukcje archiwalne80 Aukcja Młodej SztukiPortret mężczyzny XXVII, 2018
76
Portret mężczyzny XXVII, 2018

Michał Czuba

Portret mężczyzny XXVII, 2018

olej, płyta, 95,4 x 75,4, sygn. na odwrocie: Michał Czuba portret mężczyzny XXVII 2018

Cena wylicytowana
1 000 zł