31 Aukcja Młodej Sztuki / 7 grudnia 2013

56. | Miasto portowe X

Strona głównaAukcje archiwalne31 Aukcja Młodej SztukiMiasto portowe X
56

Miasto portowe X

akryl, płótno, 40 x 40 cm, sygn. l.d.: ro | ix | 2012

Cena wylicytowana
0 zł