31 Aukcja Młodej Sztuki / 7 grudnia 2013

46. | Metropolie 24, 2013

Strona głównaAukcje archiwalne31 Aukcja Młodej SztukiMetropolie 24, 2013
46

Metropolie 24, 2013

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.: A. Figurska
Cena wylicytowana
0 zł