31 Aukcja Młodej Sztuki / 7 grudnia 2013

29. | Mery

Strona głównaAukcje archiwalne31 Aukcja Młodej SztukiMery
29

Mery

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie