Aukcja Dzieł Sztuki / 2 maja 2015

27. Mela Muter | Pejzaż industrialny

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiPejzaż industrialny
27
Pejzaż industrialny - 1Pejzaż industrialny - 2

Mela Muter (1876 Warszawa - 1967 Paryż)

Pejzaż industrialny

olej, płótno, 88,5 × 64 cm
sygn. p. d.: Muter
na odwrocie szkic portretu kobiety

Cena wylicytowana
190 000 zł