Varia (13) / 22 września 2016

113. | Medalion z sekretnikiem, II poł. XIX w.

aAukcje archiwalneVaria (13)Medalion z sekretnikiem, II poł. XIX w.
113
Medalion z sekretnikiem, II poł. XIX w.

onyks, oprawa srebro, zawieszenie złoto, pr. 0,585, diamenty łącznie ok. 1,60 ct, SI-P1/I-J, półperełki