Kobiety w sztuce / 3 marca 2021

8. Maximilian Bernhard Sturmhoefel | Zaloty

Strona głównaAukcje archiwalneKobiety w sztuceZaloty
zaloty-maximilian-bernhard-sturmhoefel

Maximilian Bernhard Sturmhoefel (1853 Gdańsk - 1913 tamże)

Zaloty

olej, płótno, 90,5 × 60,5 cm sygn. p. d.: B.M.Sturmhoefel Wystawiany: Sto lat malarstwa w Gdańsku 1850–1950. Muzeum Sopotu, 22 luty – 14 kwietnia 2013 r.