Aukcja Dzieł Sztuki / 2 maja 2016

72. Maximilian Bernhard Sturmhoefel | Na łące

aAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiNa łące
72
Na łące

Maximilian Bernhard Sturmhoefel (1853 Gdańsk - 1913 tamże)

Na łące

olej, płótno, 68 × 112 cm
sygn. l.d.: M.B.Sturmhoefel