119. Maurycy Stryjecki | Kompozycja

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Kompozycja
119
kompozycja-maurycy-stryjecki

Maurycy Stryjecki (1923-2003)

Kompozycja

olej, płyta, 29,5 x 29,5 cm, sygn. na odwrocie: M. T. Stryjecki