118. Maurycy Stryjecki | Kompozycja

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Kompozycja
118
kompozycja-maurycy-stryjecki

Maurycy Stryjecki (1923-2003)

Kompozycja

olej, płyta, 25 x 25 cm w świetle passe-partout, sygn. na odwrocie: M. T. Stryjecki