Aukcja Dzieł Sztuki / 28 listopada 2015

38. Maurice Blond | Autoportret w zieleni

homeAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiAutoportret w zieleni
38
Autoportret w zieleni

Maurice Blond (1899 Łódź - 1974 Clamart)

Autoportret w zieleni

olej, tektura, 23,5 × 21 cm
sygn. l. g.: M.Blond, p. śr.: Maurice Blond
na odwrocie napis: AUTOPORTRET EN VERT