64 Aukcja Młodej Sztuki / 15 grudnia 2016

14. Mateusz Rybka | Poziom wymiany myśli, 2016

Strona głównaAukcje archiwalne64 Aukcja Młodej SztukiPoziom wymiany myśli, 2016
Poziom wymiany myśli, 2016

Mateusz Rybka (ur. 1986)

Poziom wymiany myśli, 2016

technika mieszana, płótno, 100 x 90 cm, sygn. p.d.: M.Rybka 16 oraz na odwrocie

Cena wylicytowana
2 000 zł