2. Aukcja Sztuki XXI wieku / 12 marca 2016

2. Mateusz Rybka | Gdańska Stocznia z serii "Morskie Powidoki", 2016

Strona głównaAukcje archiwalne2. Aukcja Sztuki XXI wiekuGdańska Stocznia z serii "Morskie Powidoki", 2016
Gdańska Stocznia z serii Gdańska Stocznia z serii

Mateusz Rybka (ur. 1986)

Gdańska Stocznia z serii "Morskie Powidoki", 2016

akryl, płótno, 170 x 115 cm, sygn. p.d.: M.Rybka16 oraz opisany na odwrocie

Cena wylicytowana
3 200 zł